Poslanie-Životná cesta

– My Mission

Tento seriál vznikol a stále vzniká, vďaka užasným ľuďom, ktorí boli, ale aj sú súčasťou komunity My Mission v Košiciach.
Je o ľuďoch, ktorí ma inšpirujú a motivujú k tomu čo robím.
Je o ľuďoch, ktorí našli odvahu a zmenili svoj život k lepšiemu.
Mnohokrát ho nezmenili len sebe, ale i svojmu blízkemu či širokému okoliu.
Pretože to s nami robí napľňanie nášho životného potenciálu.
Nenechajte si ujsť tieto jedinečné rozhovory plné emócií ktoré možno dnes prežívate aj Vy.

Seriál som spustila 1.12.2021, a aj Ty môžeš byť jeho súčasťou vďaka odberu kanálu My Mission na YouTube.Príď sa inšpirovať príbehmi a skúsenosťami viac i menej známych maminiek!

Na koho sa môžete tešiť?

Erik Gorej

Podnikateľ

Po ukončení strednej školy sa rozhodol, že nechce chodiť do práce, ale chce pracovať pohodlne z domu. Ako svoju devízu vníma svoj voľný čas, ktorý venuje rozvoju svojho biznisu, práci s drevom, no najmä pomoci ľuďom, ktorí to potrebuj

Beáta Záhumenská

Autor projektu OnlineMama

Beátkyn životný príbeh je inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré už ako mladé mamičky túžia pomôcť svojej rodine aj po finančnej stránke, hoci sú na materskej dovolenke. Okrem iného je Beátka odborníčka na onlinebiznis a podnikanie z domu. Budeme spolu hovoriť nielen o jej podnikateľskej, ale aj životnej ceste.

Beáta Jelinková

Sieťový marketing, Veganlife

Od 30-tich rokov tvrdej práce v najväčšom oceliarenskom podniku na východe našej krajiny, cez vedenie vlastného vegan obchodu v Košiciach, po sieťový marketing. Beátkyna cesta je naozaj dychberúca. Beátka a jej príbeh sa môžu stať pre nás všetkých pravou inšpiráciou.

Iveta Paholková

spoluzakladateľka AL ANON v Košiciach

Áno, je to moja mamina 🙂 .
Neobyčajne obyčajná žena s naozaj silným životným príbehom. Od života v spoluzávislosti na alkoholizme svojho muža, cez ťažký rozvod, veľké životné sklamania, až po návrat k abstinujúcemu manželovi a obnovu rodiny. Nemožné? Nenechajte si ujsť maminkyn príbeh. Dúfam, že nebudeme obe plakať. Samozrejme od šťastia 

Angela Packaňová

Učiteľka, autorka knižky “Cez kľúčovú dierku”

Angelika si ako mladá mamina dvoch malých detí prešla veľkou skúškou života a obrátením. Pán Boh sa jej dal poznať v ťažkých chvíľach jej života naozaj hlbokým spôsobom. Angelika Vám vo svojom príbehu porozpráva o časoch po rozvode, kedy sa bála najmä o dobrý život jej dvoch dcér a o tom, ako sa o ňu Pán postaral. Jej silná viera a poznanie Boha môžu byť aj pre Vás veľkou inšpiráciou. Išla a hľadala svoju vlastnú životnú cestu. Tá viedla cez prácu s deťmi, rôzne online biznisy a sieťovky. Svoju vášeň našla v svojich vlastných deťoch a zámeru dať im do života to najdôležitejšie: lásku a zdravie. A našla spôsob ako to celé prepojiť tak, aby dosiahla hojnosť po všetkých stránkach.

Laura Martinková

Podnikateľka, enviromentalistka

Mladá mamina, podnikateľka, environmentalistka, lektorka, no najmä žena s obrovským zápalom urobiť tento svet lepším. Jej vzdelávacie programy sú známe a žiadané nie len v Prešove, kde založila 2 bezobalové prevádzky potravín, ale po celej našej krajine. Laura môže byť inšpiráciou pre tých z Vás, ktorí túžite po krajšej, čistejšej a zdravšej krajine.

odoberaj kanál My Mission už dnes