Existuje nejaké riešenie
ako môže žena nájsť v živote to, čo ju baví, napĺňa
a prináša jej to prosperitu vo všetkých oblastiach života?

Našťastie áno!

Dovoľte mi preto milé maminy, predstaviť Vám môj nový program:

 Pripravila som pre Vás jedinečný
6 mesačný program v uzavretej skupine maminiek, ktoré taktiež túžia po naplnenom živote!

 Budem Vašou osobnou sprievodkyňou na Vašej ceste, budem pre Vás pravidelne prítomná k zdieľaniu a osobnej pomoci!

 Prostredníctvom pravidelnej komunikácie a cvičení zameraných na poznanie a využívanie Vášho najhlbšieho potenciálu spoločne zistíme, akým spôsobom môžete konečne začať žiť svoje poslanie!

 alias Nels

Som manželka, mama, učiteľka ale i sprievodkyňa ľuďom, ktorí túžia zmeniť svoj život k lepšiemu. Pomáham ľuďom hľadať ich vlastnú cestu prostredníctvom živej komunity My Mission a odhaľovať ich talenty a životné možnosti.

Moja životná cesta a misia je úzko prepojená s pomocou tým, ktorí ju potrebujú a požiadajú o ňu.

Vďaka komunite My Mission,
ktorú vediem 6 rokov, už našli desiatky ľudí svoje jedinečné talenty, ktoré sa rozhodli aplikovať na ceste za svojimi životnými snami!

Pred troma rokmi som sa ale stala matkou a moja životná cesta a najmä realita sa rázne zmenili.
Ja sama som hľadala cestu, ako robiť stále to, čo ma tak nesmierne napĺňa
a zároveň vychovávať dve deti.
Vďaka obrovskej podpore môjho manžela a komunity My Mission som neprestala fungovať ani počas druhého tehotenstva, pôrodu a prvých mesiacov s dvoma deťmi.
Rozbehla som fungujúci a prosperujúci biznis,
ktorý bol dlhé roky mojim snom a vďaka vytrvalosti a odhodlanosti stále rastie.

A práve preto som sa rozhodla v nasledujúcich 6 masiacoch
venovať výlučne ženám-maminám, ktoré túžia tvoriť, budovať a rásť aj naprieč materstvom!

Hlbšie informácie o tom, kto som a ako pracujem sa môžeš dozvedieť v nasledujúcom rozhovore:

V priebehu posledných 3 rokov som si uvedomila 3 najdôležitejšie dôvody, prečo chcem takýmto spôsobom pomáhať maminám:

Život je príliš krátky na to, aby sme sa venovali veciam ktoré nám nerobia radosť.
Možno som utopistka, ale verím, že každý kto chce, dokáže robiť to, čo mu prináša radosť a prosperitu. Obzvlášť mama, ktorá sa práve vďaka materstvu stáva vynikajúcou manažérkou!

Intuitívne a intenzívne vnímam potreby  žien-matiek a viem im v správnom čase ponúknuť pomoc alebo poradenstvo, ktoré potrebujú.
Vďaka môjmu daru hlbokej vnímavosti a empatie spojenej s obrovskými životnými skúsenosťami viem byť nápomocná práve mnohým ženám v období materstva

Chcem Bohu pomôcť vytvárať svet plný šťastných a naplnených žien, ktoré tvoria moju životnú realitu a tak prispievať k hojnosti a prosperite spoločnosti. Pretože ak je šťastná mama, je šťastná celá rodina!

.

Program je určený pre Vás ak:
-

 • ste mama, ktorá túži…
 • chcete žiť lepší a plnohodnotnejší život
 • ešte nepoznáte svoje talenty a chcete ich objavovať a zveľaďovať
 • túžite objaviť svoje životné poslanie
 • túžite po naplnení svojho poslania aj v profesijnom živote
 • túžite žiť naplnený život v sebaúcte k sebe i iným
 • túžite nájsť podporujúce spoločenstvo žien rovnako naladených

V čom je tento program výnimočný?

 • program som vytvorila na základe svojich vlastných skúsenosti s vedením ľudí v komunite My Mission
 • štruktúru a obsah programu som tvorila 6 rokov na základe vzdelávania sa v psychológii, osobnostnom rozvoji, vedení skupín 
 • nie som žiaden líder ani kouč, som sprievodkyňa na Vašej ceste, ktorá tu bude pre Vás vždy prítomná ako mama ale i priateľka v osobnom raste

Čo vďaka programu môžete získať?

 • cestu k naplneniu svojho životného poslania
 • jedinečné priateľky a podporovateľky na celý život
 • život po akom ste vždy túžili, ale báli ste sa ho začať žiť
 • odvahu začať realizovať svoje tajné sny
 • schopnosti prezentovať svoju prácu či vášeň
 • pozitívny postoj k životu v hojnosti vo všetkých stránkach 
 • NOVÝ VYTÚŽENÝ ŽIVOT

Aké sú skúsenosti reálnych žien v komunite my mission? Prečítajte si a vypočujte si referencie!

PETRA RAGAS

Petra Ragas

podnikateľka, petraragas.webnode.sk

Milá Nelka, veľmi si vážim tvoju prácu ako mentorky, rada s tebou rozoberám najsúkromnejšie témy, pretože viem, že môžem, že je to u teba v bezpečí. To sa mi aj páčilo na My Mission ročnom programe, že spoločné videohovory neboli natáčané/nerobil sa záznam. Vytváraš pre nás priestor, kde sa môžeme cítiť slobodne a bezpečne a tvoríš vzácnu komunitu, ktorú dnes každý potrebuje. Verím, že vďaka programu pomôžeš ešte stovkám priateľom (z cudzích ľudí sa tak či tak stanú priatelia). Máš veľkú víziu a ja ti moc držím palce, pretože ty si naozaj vieš pritiahnúť do života, to o čom snívaš. Uč nás ďalej svojim veľkým srdcom. 🙂 (trošku taká zamilovanejšia recenzia, ale to proste k Nelke patrí). 🙂 

Mne program My Mission 2022 priniesol 3 veľké aha momenty: 1) to čo som už poznala, som si zopakovala a sakra, že som si uvedomila, ako dlho som to už nepoužila v praxi.  2) posilnila som svoju vizualizáciu a pekne s ňou pracujem (bolesť brucha ako príbeh pri návšteve zubára si vie predstaviť asi každý) 3) že naše priority určujú našu budúcnosť.
S láskou Peťka

BEÁTA ZÁHUMENSKÁ

Beáta Záhumenská

onlinemarketérka, onlinemama.sk

V komunite My Mission som od samého začiatku a spoznala som tu mnoho skvelých ľudí. Ľudí, ktorí chcú od života viac a pracujú na svojom lepšom JA v každej oblasti. Venujem sa online podnikaniu a sama vediem skupinu. Vyžaduje to veľa energie a sústredenia.
V podpornej komunite My Mission viem načerpať novú energiu a chuť do ďalšej práce. Dávame si nové ciele, konkrétne kroky a nastavíme aj správny postoj.
Nelka je skvelá líderka a priateľka, obdivujem ju, ako nás systematicky vedie, motivuje a podporuje v našich projektoch. Odporúčam skupinu pod jej vedením všetkým, ktorí hľadajú novú iskru, chcú sa posunúť v akejkoľvek oblasti a chcú byť súčasťou podpornej a priateľskej komunity.

3c067a51-d2a3-40fa-871e-ae8ff72fe332

Emília Hudáková

by Liami

Čo mi dalo My Mission?
Do tejto skupinky som sa pridala v čase, keď som túžila nájsť a robiť niečo,
čo by ma popri materstvu a rodičovstvu napĺňalo. Chcela som mať okolo seba ľudí, ktorí by ma v mojom hľadaní podporili a povzbudili. Prípadne podržali v ťažkých chvíľach. Vtedy som sa dopočula o stretnutiach, ktoré organizovala Nelka. Tak som si povedala, že idem do toho, veď nemám čo stratiť. Musím povedať, že som toto svoje rozhodnutie nikdy neoľutovala, naopak som za to vďačná. Našla a spoznala som tam mnoho ľudí, ktorí sú na rovnakej vlne ako ja. Ktorí túžia po tom, robiť to, čo ich baví a napĺňa.
Aj vďaka My Mission som sa odhodlala venovať sa tomu, po čom som už dlho túžila, ale nenašla na to odvahu.
Založila som vlastnú značku a pustila sa do práce. Konečne robím to čo má baví. Som síce ešte len na začiatku cesty, ale verím, že to dokážem a bude to určite aj vďaka My Mission. Ďakujem!

312127171_10210005451568336_5720635041442543064_n

Agáta Mojcherová

bloggerka navzdymama.sk

Nelku vnímam ako milú a priateľskú osôbku. Vo svojom programe mi ukázala a učí ma, že ak máš niečo, čo si chceš splniť a držíš to vo svojej hlave, určite je cesta ako to aj zrealizovať. Páči sa mi jej oddanosť a viera v to, čo robí a robí to DOBRE. Žiadny nátlak a presviedčanie, naopak, trpezlivosť a spoločné prehodnotenie situácie je jej doménou. Určite je pre mňa veľkým prínosom pri mojich snoch s webovou aj FB stránkou pre maminky. Nels, ďakujem.

92ac11e8-946d-464f-9581-77ea847c439c

Mirka Michalčíková

IT špecialista

Vďaka My Mission som spoznala skvelých, podobne zmýšľajúcich ľudí. Ľudí, ktorí sa nevzdávajú a pracujú na sebe a svojich snoch. Vďaka za nich, za ich príbehy. Tieto príbehy posúvajú aj nás na našej ceste. Som vďačná za možnosť byť súčasťou.

BEÁTA JELINKOVÁ

Beáta Jelinková

Sieťový marketing

Milí priatelia.
Ja som sa do komunity týchto skvelých ľudí dostala v čase, keď som našla odvahu a odišla som z práce po odrobených 30-tich rokoch a otvorila som si malý obchodík, v ktorom som si naivne myslela, že budem pracovať na seba. Opak však bol pravdou. Tu ma navštevovala Nelka, ktorá vedie tento skvelý tím ľudí a zavolala ma na takéto stretnutie, kde som sa okamžite zamilovala do štýlu jej práce a komunity ľudí. Všetci sme sa verne podporovali, hľadali sme pozitíva na tom druhom, nie negatíva ako je to dnes bežné, a vďaka tomu mnohí našli čo hľadali. Nelka to vedie skvelo, ľudia sú tam príjemní, tak ak neviete ako ďalej, toto je cesta.

380fcae2-4e68-42f1-b8a8-a47b176ad009

Dana Kováčová

podnikateľka

Som veľmi rada, že osud mi doprial stretnúť takú užasnú, empatickú, odhodlanú, inšpirujúci osôbku. Nels tvorí My Mission s láskou a plným nasadením. Aj keď človek zúfa nad svojim životom, vždy po stretnutí s ňou, a komunitou My Mission dostanem opäť chuť do svojho života. 

My Mission sú reálni ľudia, príbehy, poriadna dávka motivácie, podpory, inšpirácie a empatie. Nelka, som vďačná, že som Ťa v mojom živote stretla, žieňa veľmi usilovné, šikovné a úprimné.

Ďakujem za to čo robíš, a ako to robíš.

S láskou Danka ♥  

240524938_10220809144440839_7648245092174084765_n

Maruška janovičová

profipestúnka

„Ahoj Nelka, rozhodla som sa, že Ti to napíšem ako poďakovanie. Nechcem vypisovať chválospevy, ale My Mission si to naozaj zaslúži. Vytvorila si koncept, ktorý naozaj ľuďom otvorí nielen oči ale aj srdiečko. Keď som sa rozhodovala či sa prihlásiť alebo nie…už po tvojej bezplatnej konzultácii, po prvých slovách som vedela, že do toho chem ísť. Hlavne kvôli tebe. Lebo si nielenže skvelá ako človek, ale ten nadhľad a energiu ktorú si mi v ten večer dala, sa nedalo odmietnuť. Po pol roku v My Mission viem čo chcem ( a to aj vďaka tvojej konzultácii so mnou čo sme si dali dobrú kávičku… áno, aj konzultácie s Nelkou sú v cene ak sa cítime na rázcestí a nevieme ako ďalej) sa mi doslova zmenil život. Vnukla si mi prvotnú myšlienku, akým smerom by som sa mohla uberať a ejha, jeden nápad a pracujem na svojom sne. Som až tak ďaleko, že mám svoju web stránku a ďalej pracujem na tom aby som vám mohla predsatviť svoju službu, pre vás všetkých. Za mňa môžem len odporučiť všetkými desiatimi. Som vďačná za Nelku v živote, som vďačná My Mission za všetkých ľudí čo som vďaka tomu mohla spoznať. Som vďačná hlavne sama sebe, že som vystúpila zo svojej komfortnej zóny a našla sa v živote. Nelka, ďakujem Ti za všetko.
PS: aby som nezabudla podotknúť…neskutočne nás ťaháš „hore“ a nenásilne nás vedieš. Za čo Ti patrí ešte raz moja srdečná vďaka. A cítiť vďaku nikdy nieje dosť, tak som vďačná aj za to, že sme sa naposledy u teba stretli s My Mission, dovolím si to nazvať tak familiárne, s rodinkou a užili si krásny čas u teba doma.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem 🙏♥️♥️♥️“​

Ako zmýšľajú ľudia v My mission a aké sú ich životy?

Ľudia s ktorými pracujem patria medzi úžasné osobnosti, ktoré nachádzajú zmysel svojho života v napĺňaní svojho poslania.
Pozrite si serál My Mission na YouTube.

Príbehy, ktoré si vypočujete Vám pomôžu nájsť lepší obraz o tom ako pracujem a ako učím ľudí premýšľať o sebe a o ich možnostiach. 🙂


Prečo práve 6 mesiacov?

Predstavte si ako dlho ste žili život, ktorý sa Vám nepáči. Alebo prežívate realitu, ktorú už dlho chcete zmeniť, ale zatiaľ ste k tomu neurobili žiaden krok.
5, 10,…..30 rokov?

Zmena neprichádza okamžite, lúsknutím prsta, či mávnutím čarovného prútika.

Chce to pravidelnú sústredenú a cieľavedomú prácu na sebe deň čo deň, z týždňa na týždeň, z mesiaca na mesiac.

Čo konkrétne obsahuje program Sebavedomá Mama?


20 tématických cvičení

Cvičenia, ktoré Vám v rámci programu ponúkam som vytvorila na základe svojich vedomostí a praktických skúseností s vedením skupiny My Mission od roku 2016. 

Cvičenia sú zamerané na poznávanie svojich talentov a objavovanie svojho hlbokého a jedinečného potenciálu. 

Sú zamerané na využívanie talentov vo Vašom živote tak, aby ste po 6 mesiacoch dokázali žiť život napĺňaním svojho poslania, v súlade s rešpektovaním Vášho biorytmu a ženského cyklu. 

Tieto cvičenia si spoločne zažijeme každý piatok v priebehu šiestich mesiacov naživo online!


Členstvo v živej online komunite

Jedna z najdôležitejších vecí v procese osobnej zmeny je PODPORA

Táto skupina tu bude pre každú z Vás, aby ste cítili podporu pre napĺňanie svojich vízií a cieľov. 

Program Sebavedomá Mama Vám preto ponúka členstvo v uzatvorenej FB skupine, ktorá sa bude skladať zo všetkých účastníčiek, ktoré si zakúpia tento program.
V tejto skupine Vám budem každý piatok zdieľať nové cvičenia a úlohy na ktorých budeme následne spoločne pracovať! 

Okrem iného tu budete môcť spoznať nové a jedinečné maminy, ktoré taktiež túžia po zmene vo svojom živote a sú rovnako naladené. 

Spoločne sa tak budeme môcť podporovať pri výzvach, ktorým aktuálne na našej ceste čelíme a navzájom zdieľať svoje skúsenosti s nimi.


osobné konzultácie

Každá z Vás má k dispozícii 12 osobných konzultácií v trvaní 60 minút.

Konzultáciu si vždy dohodneme vopred, rovnako ako jej obsah.

Počas týchto stretnutí si spoločne môžeme prejsť Vašu konkrétnu situáciu a nastaviť procesy tak, aby ste boli čo najefektívnejšie v dosahovaní želaných výsledkov.

OBOHACUJÚCE TÉMY!

ŽIVÉ VYSIELANIA S VÝNIMOČNÝMI ženami - mamami

Počas šiestich mesiacov na Vás čaká 12 jedinečných online prednášok naživo spojených s osobnou diskusiou v uzatvorenje skupine.

Naživo BUDÚ ODPOVEDAŤ  NA VAŠE OTÁZKY  a budú pre Vás prítomné:

AKÁ JE CENA 6 mesačného programu sebavedomá mama?

V tomto programe pomáham odvážnym a úprimne hľadajúcim maminám ako ste Vy 
objavovať svoj najhlbší vnútorný potenciál, ktorým je Vaše jedinečné POSLANIE.

Tento proces prebieha prostredníctvom overených cvičení, skupinovej podpory a osobných konzultácií, vďaka ktorým sa naučíte ako pracovať so svojimi jedinečnými darmi a talentami tak, aby Vám do života prinášali hojnosť a životnú prosperitu.

Hodnota toho čo všetko Vám program môže dať je obrovská a nevyčísliteľná.

Dá sa vyčísliť niečo, čo Vám prinesie zmenu po zvyšok Vášho života?

PRÁVE PRETO MÁM PRE VÁS JEDINEČNÚ PONUKU:

Tento program je unikátny a ja v ňom pracujem naozaj individuálne a do hĺbky s každou jednou klientkou.

Preto môže do programu vstúpiť len 15 odhodlaných a jedinečných žien!

CENA PROGRAMU SEBAVEDOMÁ MAMA 2023

Iba pre tie z Vás, ktoré ste si prečítali môj e-book „5 zásad vyrovnanej maminy“
a účastníčky konferencie „Sebavedomá mama“

je cena do konca novembra 2022 nasledovná:

SEBAVEDOMÁ MAMA 2023

1 867 1 267 / 6 mesiacov
 • 20 praktických cvičení, ktoré si spoločne zažijeme každý piatok
 • Členstvo v uzatvorenej skupine 15 žien
 • 12x osobná konzultácia
 • 8x špeciálny LIVEstream s mojimi výnimočnými hosťkami
 • Doživotný prístup ku konferenčným záznamom Sebavedomá mama
 • 50% zľava na jednu zo služieb Beátky Záhumenskej
 • Doživotná 20% zľava na všetky moje budúce služby a produkty

ŽE TO NIE JE VŠETKO?

Perlička na záver!

Keďže svojim programom verím a mám za sebou krásne výsledky,

mám pre teba FÉR PONUKU!

Ak sa po prvých 4 týždňoch v  programe rozhodneš z akéhokoľvek dôvodu, že už v ňom proste nechceš pokračovať,

vrátim ti celú sumu, bez akýchkoľvek otázok späť!

Myslím, že je to férová ponuka a Ty už v tejto chvíli vieš, že nemáš čo stratiť!

Tak vyplň formulár nižšie, pretože ho už možno v tejto chvíli vypĺňa niekto iný!
Teším sa na Teba!

Táto ponuka pre teba platí:

 • 00Dní
 • 00Hodín
 • 00Minút
 • 00Sekúnd