mentoring

Osobnú spoluprácu v podobe mentoringu otváram pre ženy, ktoré sú naozaj pripravené na sebe aktívne pracovať, urobiť obrovské kroky na ceste k sebaprijatiu a otvárajú sa životu v napĺňaní svojho životného poslania.

Zároveň vedia, že do tejto spolupráce chcú investovať svoj čas, peniaze a energiu.

Cenová kategória osobného mentoringu u mňa začína v cenovej hladine 3 000 EUR a vyššie v závislosti od trvania mentoringu a spoločného časového harmonogramu. Ak si pripravená a cítiš, že toto je ten správny krok na tvojej ceste, napíš mi nižšie svoje kontaktné údaje a v prípade, že sa mi uvoľní možnosť spolupráce jedna na jednu, ťa budem kontaktovať.

kontaktný formulár

2 + 5 =

referencie

Lenka Müllerová

Ďakujem za túto príležitosť a za pomoc nájsť moje lepšie Ja. Investicia do My Mission bola jedným z najlepších rozhodnutí aké som tento rok urobila. Na ceste sebarozvoja ma sprevádzala empatická a skúsená mentorka Nelka, ktorá ma vždy nakopla a motivovala aj v tých najhorších časoch. Samozrejme nechýbalo ani veľa AHA momentov, ktoré ma posúvali stále ďalej a ďalej. Po pravidelných konzultáciách s Nelkou som sa vždy cítila ako “znovuzrodená”. To proste musíš zažiť!

Mária Janovičová

Dnes sa chcem Nelke týmto poďakovať. Nechcem vypisovať chválospevy, ale My Mission si to naozaj zaslúži. Nelka vytvorila koncept, ktorý naozaj ľuďom otvorí nielen oči ale aj srdiečko. Keď som sa rozhodovala či sa prihlásiť alebo nie, už po prvej konzultácii, po prvých slovách som vedela, že do toho chem ísť. Hlavne kvôli Nelke. Lebo je nielenže skvelá ako človek, ale ten nadhľad a energiu ktorú mi v ten večer dala, sa nedalo odmietnuť. Po pol roku v My Mission sa mi doslova zmenil život. Vnukla mi prvotnú myšlienku akým smerom by som sa mohla uberať a ejha, jeden nápad a pracujem na svojom sne. Som až tak ďaleko, že mám svoju webku a ďalej pracujem na tom aby som vám mohla predsatviť svoju službu už čoskoro. Za mňa môžem len odporúčiť všetkými desiatimi. Som vďačná za Nelku v živote, som vďačná My Mission. Som vďačná hlavne sama sebe, že som vystúpila zo svojej komfortnej zóny a našla sa v živote. Nelka, ďakujem Ti za všetko. PS: Aby som nezabudla podotknúť: neskutočne ma ťaháš „hore“ a nenásilne ma vedieš. Za čo Ti patrí ešte raz moja srdečná vďaka. A cítiť vďaku nikdy nieje dosť, tak som vďačná aj zato, že sme sa naposledy u teba stretli s My Mission, dovolím si to nazvať tak familiárne, s rodinkou a užili si krásny čas u teba doma. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.